2 el palet fiyatları 2023 İstanbul

16 Mart 2023

İkinci el Palet almak isteyen müşterilere uzun yıllardır kendi yerinde palet atölyesinde palet fabrikasında palet satışı yapan firmamız 2023 yılında da sizlere uygun fiyatlara ahşap palet satışı yapmaktadır. İkinci el ahşap palet alım satım alanında faaliyet gösteren ve taleplerinize uygun dayanıklı paletler ile size hizmet veren firmamızdan her ebatta paletler temin edebilirsiniz.

2. El Fiyatları 2023; ikinci el tahta palet 70 ₺, 2. El Euro palet 75 ₺, ikinci el hurda palet 69 ₺, ikinci el turpal palet 81 ₺, ikinci el çam palet 78 ₺, ikinci el 80*120 cm palet 170 ₺, ihracaat paleti 190 ₺ den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Sizde ikinci el ahşap palet almak ve fiyatlandırma için bizi arayabilirsiniz. Yukarıda yazdığımız fiyatlar en düşük fiyatlardan oluşmaktadır talep edeceğiniz palet ebatları ve dayanıklılık kapasitesine göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir.

2023 ahşap palet fiyatları

2 el palet fiyatları 2023; Ortalama hurda palet fiyatları 80 ile 90 TL’den başlamaktadır. Firmamızdan palet fiyatı talebi almak için istediğiniz paletlerin ölçüleri ebatları ve sayıları bize ulaştığı zaman sizlere piyasa şartlarında en uygun fiyatları sunuyoruz.

2 el ahşap palet fiyatları İstanbul

2023 yılında ikinci el ahşap palet satışları yapmaya devam eden firmamız İstanbul içine kendi araçlarıyla paletlerinizi gönderebilmektedir. 2023 yılı Turhal palet fiyatlarımız da uygundur sizlere piyasa standartlarına uygun turpal palet satışı yapmaktayız 95 ile 200 TL arasında tur Park bilet satışlarımız mevcuttur.

2023 Palet fiyatları İstanbul 2023 yılında ikinci el ahşap palet sıfır ayarında kaldırma kapasitesi yüksek paletlerimiz 150 ile 220 tl arasında değişmektedir. Eğer sizin de ikinci el ahşap palete ihtiyacınız var ise firmanızın ihtiyaçlarını gidermek için bizi arayarak en uygun palet fiyatları alabilir taleplerinize uygun paletleri firmamızdan temin edebilirsiniz.

2023 güncel palet ücretleri İstanbul, firmamızda en düşük paletler 70 TL ile ₺250 arasında değişmektedir sizlere en uygun ahşap palet satışı yapabilmek için hangi tür paletlere ihtiyacınız olduğunu bize bildirmeniz gerekmektedir palet ihtiyaçlarını bize ilettiğiniz zaman 2023 yılında güncel palet fiyatlarını sizinle paylaşacağız. Firmamız 2023 ikinci el ahşap palet fiyatları, 2023 Euro ikinci el ahşap palet fiyatları, 2023 ikinci el Euro palet fiyatları, 2023 ikinci el tahta palet fiyatları talep eden bütün müşterilerine en uygun fiyatlarla ve kendi araçlarıyla hizmet sunmaktadır.

20 yılı aşkın bir süredir ikinci el ahşap palet alım satımı yapan firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz. İstanbul’da ikinci el ahşap palet fiyatları hakkında bilgi almak ikinci el palet fiyat talebinde bulunmak istediğiniz paletleri istediğiniz fiyatlara almak için bizi arayarak palet fiyatında bilgilendirme talep edebilirsiniz.