İkinci El Palet

24 Nisan 2023

içindekiler

İkinci el ahşap palet İstanbul

İstanbul’da ikinci el palet alım ve satışı yapan firma. Firmamız 2. el palet satışında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Kurumsal ve bireysel olarak temiz ikinci el ahşap palet satın alabileceğiniz İstanbul ve Türkiye genelinde beşyüzü aşan referansı ile sizede istedğiniz özelliklerde ikinci el parlet satabiliriz. Palet için verilen ilk ölçü uzunlamasına destek olarak konulan boyuna parçanın uzunluğunu, ikinci ölçü ise genişlik ölçüsünü verir. Kare ya da kareye yakın paletlerdeki yükün devrilmeye karşı direnci daha fazladır. Evrensel olarak standartlaştırılmış bir palet ölçüsü yoktur, şirketler ve organizasyonlar kendi ihtiyaçlarına göre çeşitli ölçülerde paletler kullanmaktadırlar. Fakat bazı palet ölçüleri diğerlerine nazaran oldukça yaygın kullanılmaktadır.

palet, ikinci el palet

2. el palet alım satım

Palet ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. İstediğiniz ebat ve ölçülerde sıfır palet alımı ve satımı yapılmaktadır. İKİNCİ EL PALET Dış ticaret ile artan palet dolaşımında, paletler zararlı böcek ve haşeratın bir diğer ülkeye ulaşıp o ülkenin bitki sağlığına zarar vermemesi için fumigasyon ya da ısıl işleme tabi tutularak zararlılardan temizlenmektedir. Bu konu ile ilgili uluslararası katı kurallar getirilmiştir. 2. El palet İkinci el ahşap paletlerin bütün boyutlarını satmaktadır. İkinci el paletlerimiz gerekli bakımdan geçtikten sonra dayanıklı bir hale gelmekte olup, sıfıra yakın paletlerdir. Sizlere de 2 el ahşap paletlere vermekteyiz. İstediğiniz ölçü ve ebatlarda ahşap palet alımı ve satımı yapılıyor. ikinci el ahşap palet satan firma olarak şimdi alımlarınızı kolaylaştırmak için kredi kartlarınıza taksitlendirme yapmaktayız.

2. el palet İstanbul

İkinci el palet almak için bizi arayabilirsiniz. Bizim firmamızda bütün ebat ve ölçülerde 2 el ahşap palet bulunmaktadır. 2 el ahşap palet alımı için bizim ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz sıfır paletlere yakın dayanıklı ve kaldırma kapasitesi sizin istediğiniz özelliklerde olabilmektedir. Kötü kalitedeki paletler zaman kaybına, malda zarara, üretimi yavaşlatmaya ve hasarlı taşıma yaparak büyük miktarda işletme sermayesinin harcanmasına neden olabilir. Uzun ömürlü palet seçiminde en önemli nokta, paletin yapıldığı malzemedir. Bunlar; ahşap, preslenmiş tahta lifleri, plastik veya metal plakalardır. Plakalar, özel konstrüksiyona sahip olduklarından malların sürtünerek tutunma etkisini arttırır.

İkinci el ahşap palet fiyatları

2. El palet fiyatları piyasadan toplandıktan sonra gerekli eksiklikleri kendi atölyemizde giderilerek dayanıklılığı artırılır ve sıfır ahşap palete yakın bir hale getirilir. Sizlere temiz ve dayanıklı 2. el paletler verebilmekteyiz. İkinci el ahşap palet fiyatları ₺ üzerinden satılmaktadır.

İkinci El Palet Ebatları ve Çeşitleri

Palet ölçüleri; 80×120 Palet, 100×120 Palet, 114×114 Palet, 110×130 Palet. Tahta palet, çam palet, ağaç palet, cam palet, euro palet, hurda palet, ihracaat paleti vb türlerde palet çeşitleri vardır.