Palet

içindekiler

Palet Firması İstanbul

Yılların birikimi ile sizlere kredi kartına uygun taksitlerle 2 el ve sıfır ahşap palet satışı yapmaktayız. İstanbul Palet sıfır ahşap palet ve 2. el temiz palet alımı ve satımı da yapmaktayız. Bizim paletlerimiz uygun fiyatlara ve kredi kartına taksitle de satılmaktadır. İstediğiniz ölçü ve ebatlarda palet alımı yapmak ve fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun Fiyatlara palet satışı için bizi arayın. 

Palet Satışı İstanbul

palet-istanbulİstanbul İstoç’da, Euro palet, ikinci el palet, tahta palet, çam palet, ağaç palet, hurda paletler satmaktayız.

Palet alımı ve satımı yapan firmamız aldığınız paletler kendi araçları ile sizlere kadar ulaştırmaktadır. Sıfır paletler çok kaliteli ve dayanıklıdır. paletçiler, 2. el paletler ise dayanıklı bir hale getirilmiş sıfır palet yakın bir değerdedir.

Palet Ebatları İstanbul

  1. 80×120 orta tip palet
  2. 80×120 ince tip palet
  3. 100×120 kalın tip palet
  4. 100×120 orta tip palet
  5. 100×120 ince tip palet
  6. 100×120 hammadde paleti

İstediğiniz ölçü ve adetlerde ahşap palet satışımız mevcuttur. Fiyat teklifi almak için bizi arayabilir yada mal atabilirsiniz. İstanbul’da 2. el paletçi olarak sizlere hizmet sunmaktayız. İstanbul’da sizlere hizmet sunan en iyi palet firmalarından birdir. Kurumsal ve kalıcı çözümler sunar.

Palet Almak İstiyorum

İstanbul’da tahta palet satışı yapmaktayız. 20 yılı aşkın deneyim ile ikicni el tahta palet alımı dahi satımı yapmaktayız. 2. el tahta palet almak veya satışını yapmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Tahta Paletlerimiz istediğiniz ölçi, ebat ve kaldırma kapasitesinde olacaktır. Size uygun fiyat garantisi ile ahşap paletler satışı yapmaktayız. kullanacağınız yere ve taşıma kapasitesine göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. İstediğiniz palet ölçü ve ebatlarını ve ne için kullanacağınızı bize mesajla iletirseniz sizlere memnun olacağınız paletleri vereceğimizden emin olabilirsiniz. Euro palet’in standart dış ölçüleri 1.200 mm X 800 mm X 144 mm olarak bilinir.

İstanbul Palet Ücretleri

Palet alımları ve fiyatları hakkında bilgi için bize yazmanız yeterlidir. Alacağınız paletlere göre fiyatlar değişmektedir. Size uygun fiyat garantisi ile ahşap paletler satışı yapmaktayız. kullanacağınız yere ve taşıma kapasitesine göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. İstediğiniz palet ölçü ve ebatlarını ve ne için kullanacağınızı bize mesajla iletirseniz sizlere memnun olacağınız paletleri vereceğimizden emin olabilirsiniz. Euro palet’in standart dış ölçüleri 1.200 mm X 800 mm X 144 mm olarak bilinir.

İkinci el palet satış noktası

Palet, Sizlere ürünlerinizi hızlı yükleme ve istifleme için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. ahşap paletler kullanım alanlarına göre çeşitli ebat ve boyutlarda olabilir. sıfır ahşap paletlerimiz mevcut olup ayrıntılı bilgi için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. genel olarak taşıma sektöründe kullanılmaktadır. İkinci El Palet, ikinci el ahşap paletlerimiz temiz ve tadilattan geçmiştir. ikinci el ahşap palet almak için firmamızı arayabilirsiniz. ikinci el ahşap paletler uygun fiyatlara verilmektedir. ikinci el palet alımı için bizi arayınız, ikinci el satışı için bizi arayabilirsiniz. İkinci el palet’in adresi. Uygun Fiyata Temiz Onarılmış Kullanışlı Dayanıklı Palet.

Hurda ve Sıfır Palet İstanbul

Palet için verilen ilk ölçü uzunlamasına destek olarak konulan boyuna parçanın uzunluğunu, ikinci ölçü ise genişlik ölçüsünü verir. Kare ya da kareye yakın paletlerdeki yükün devrilmeye karşı direnci daha fazladır. Evrensel olarak standartlaştırılmış bir palet ölçüsü yoktur, şirketler ve organizasyonlar kendi ihtiyaçlarına göre çeşitli ölçülerde paletler kullanmaktadırlar. Fakat bazı palet ölçüleri diğerlerine nazaran oldukça yaygın kullanılmaktadır.

Şimdi Ara