Tahta Palet

26 Nisan 2023

içindekiler

Tahta Palet Firması İstanbul

İstanbul’da tahta palet satışı yapmaktayız. 20 yılı aşkın deneyim ile ikicni el tahta palet alımı dahi satımı yapmaktayız. 2. el tahta palet almak veya satışını yapmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Tahta Paletlerimiz istediğiniz ölçi, ebat ve kaldırma kapasitesinde olacaktır.

Tahta Palet hakkında bilgiler

Tahta paletlerimizi, istediğiniz ebatlarda tahta palet alabilirsiniz. Tahta palet standart ölçülerde olan, yük ve eşya taşımanızı kolaylaştıran sıfır ve 2.el olarak elimizde bulunmaktadır. Tahta palet fiyatları, temiz 2.el tahta paletlerimiz bulunmaktadır. Tahta Palet almak için için verilen ilk ölçü uzunlamasına destek olarak konulan boyuna parçanın uzunluğunu , ikinci ölçü ise genişlik ölçüsünü verir. Kare ya da kareye yakın paletlerdeki yükün devrilmeye karşı direnci daha fazladır.

Tahta Satışı Palet İstanbul

Tahta palet İstanbul, Sizlere ürünlerinizi hızlı yükleme ve istifleme için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Tahta paletler kullanım alanlarına göre çeşitli ebat ve boyutlarda olabilir. Sıfır tahta paletlerimiz mevcut olup ayrıntılı bilgi için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Genel olarak taşıma sektöründe kullanılmaktadır. Tahta paletler Evrensel olarak standartlaştırılmış bir palet ölçüsü yoktur, şirketler ve organizasyonlar kendi ihtiyaçlarına göre çeşitli ölçülerde paletler kullanmaktadırlar. Fakat bazı tahta palet ölçüleri diğerlerine nazaran oldukça yaygın kullanılmaktadır.

Tahta Palet Nereden Alınır?

İstanbul İkitelli firma merkezimizden ahşap palet alımı yapabilirsiniz. İstanbul’da çeşitli ebat ve ölçülerde euro palet satışı yapılmaktadır. Sıfır euro palet ve 2. el euro palet almak ve satmak için bizimle iletişime geçebilir fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız sizlere dayanaklı ve kaliteli 2. el euro paletleri vermektedir. Uygun fiyatlara euro paletler satılmaktadır. Şimdi kredi kartınıza taksitle veya toplu alımlarda vadeli olarak palet almanız mümkün.

Tahta Palet Firması İstanbul

Bizim firmamızda bütün ebat ve ölçülerde tahta ahşap palet bulunmaktadır. 2 el ahşap palet alımı için bizim ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz sıfır paletlere yakın dayanıklı ve kaldırma kapasitesi sizin istediğiniz özelliklerde olabilmektedir.  2 el ahşap paletler çok uygun fiyatlara satılmaktadır. Birinci elden ahşap palet almak için bizi arayabilirsiniz. ahşap paletler sizlere uygun fiyat avantajları ile satılmaktadır. kredi kartı ile palet alabilirsiniz. İstanbul geneli 2. el ve sıfır ahşap paletler Ahşap palet alımları