TURPAL PALET ALIM SATIM

13 Nisan 2023

İthalat ve ihracat yapan firmaların taşınma ve nakliye için kullandıkları çeşitli paletler bulunmaktaydı. Türkiye’de çalışma yapan turpal palet derneği paletlerin standart olmasının önünü açmıştır. Yapılan çalışmalar sonucunda belirli ebatlarda bütün firmaların turpal palet kullanması sağlanacaktır. Standart palet ebatları ve boyutları ayarlanarak piyasada bu ebatlarda turpal palet kullanımı yaygınlaştırılmaktadır. 

içindekiler

Turpal Palet İstanbul

Siz de firma olarak standart palet ebatlarında taşıma ve nakliye sektöründe ve istiflemede turpal palet kullanmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. İki farklı ebatta olan turpal palet firmamız tarafından satılmaktadır. Turpal palet 60 x 80 ve 80 x 120 ölçülerinde imal edilmiş ve bu ölçülerin kullanılması yaygınlaştırılmaya başlanmıştır. Ürünlerinizin hızlı ve pratik bir şekilde taşınması için ve paletlerin hızlı ziyan olmaması için siz de turpal palet kullanımına geçebilirsiniz. 

Turpal Palet Satışı

Turpal palet satın almak ve yeni palet hakkında bilgi almak için EP palet firmasını arayarak destek alabilirsiniz. EP palet 60×80 ebatlarında ve 80 x 120 ebat ve ölçülerinde turpal palet satmaya başlamıştır. Turpal palet almak için İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa Yakası’nda bizim firmamızdan palet sipariş edebilirsiniz. 

Avrupa yakası turpal palet satışı

Avrupa yakası ilçelerinde 80 x 120 ve 60 x 80 ebatlarında ahşap palet satın almak ve turpal palet hakkında bilgi almak için EP palet firmasını arayabilirsiniz. Avrupa yakası bölgesinde turpal palet alan bütün müşterilerimize kendi araçlarımız ile nakliye hizmeti verebilmekteyiz. Avrupa yakası ve ilçelerinde turpal palet almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Pazartesi gününden başlayarak cumartesi saat 19.00’a kadar turp palet satışı yapılmaktadır. 

Anadolu yakası turpal palet satışı

Anadolu Yakası’nda turpal palet almak için hemen bizi arayın. 60 x 80 ve 80 x 120 ebatlarında turpal palet almak için bize ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası’nda bireysel ve kurumsal müşterilere turpal palet satışı yapılmaktadır. Dayanıklı ve kaldırma kapasitesi yüksek olan turpal palet almak için EP palet size hizmet sunabilir.