2 El Palet

2-el-palet-ist-

2. el palet, Palet ürünlerimiz gerekli dayanıklık testlerinden geçmiş sizin talep edeceğiniz ölçü ve ebatlarda olacaktır. ahşap paletler uygun fiyat garantisi ile satılmaktadır.

İkinci El Palet, Paletler doğru zamanda, doğru yerde, doğru malzemenin doğru miktarda ve doğru maliyetle hazır olması için kullanılan ekipmanlardır. Palet seçimindeki en önemli etkenler paletlerin kalitesi, malzemesi ve maliyetleridir. Kötü kalitedeki paletler zaman kaybına, malda zarara, üretimi yavaşlatmaya ve hasarlı taşıma yaparak büyük miktarda işletme sermayesinin harcanmasına neden olabilir. Uzun ömürlü palet seçiminde en önemli nokta, paletin yapıldığı malzemedir. Bunlar; ahşap, preslenmiş tahta lifleri, plastik veya metal plakalardır. Plakalar, özel konstrüksiyona sahip olduklarından malların sürtünerek tutunma etkisini arttırır.

2. El palet fiyatları piyasadan toplandıktan sonra gerekli eksiklikleri kendi atölyemizde giderilerek dayanıklılığı artırılır ve sıfır ahşap palete yakın bir hale getirilir. Sizlere temiz ve dayanıklı 2. el paletler verebilmekteyiz.

içindekiler

2. el palet

ikinci el palet

Şimdi Ara