Euro Palet

içindekiler

Euro Palet Satışı

Euro Palet, Size uyhun fiyat garantisi ile ahşap paletler satışı yapmaktayız. kullanacağınız yere ve taşıma kapasitesine göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. İstediğiniz palet ölçü ve ebatlarını ve ne için kullanacağınızı bize mesajla iletirseniz sizlere memnun olacağınız paletleri vereceğimizden emin olabilirsiniz. Euro palet’in standart dış ölçüleri 1.200 mm X 800 mm X 144 mm olarak bilinir. Uygun fiyatlara sıfır ve 2. el ruo palet için bize ulaşın. Firmamız ürününüze uygun ve standart ölçülerde euro palet satmaktadır. Euro paletler 2. El çok temiz olarak elimizde bulunmaktadır.

2. el euro palet

Sıfır Euro Ahşap Palet, ahşap euro palet sıfır veya kullanılmış temiz olarak satılmaktadır. Palet ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizi arayınız. Kredi kartına taksitle euro palet. İstanbul’da ikinci el palet almak için bizi arayabilirsiniz. 2000 metre kareyi aşkın bir yerde firmamız ikinci el palet, euro palet, sıfır palet, tahta palet, hurda palet, çam palet satışı yapmaktayız. Sizlere en uygun fiyatlardan palet satışımzı vardır. 2 el palet nereden alırım diye düşünmeyin en doğru adreslerden biride bizi aramanzıdır. İstanbul’da palet alımı dahi palet satımı için sizlere profesyonel hizmet ve çözümler sunmaktayız. 2 el palet almak için bizden fiyat talebinden bulunmanız yeterli.

Euro Palet Satışı İstanbul

Firmamızda euro paletçeşitleri ve 2. el euro palet bulunmaktadır. Palet için verilen ilk ölçü uzunlamasına destek olarak konulan boyuna parçanın uzunluğunu , ikinci ölçü ise genişlik ölçüsünü verir. Kare ya da kareye yakın paletlerdeki yükün devrilmeye karşı direnci daha fazladır. Evrensel olarak standartlaştırılmış bir palet ölçüsü yoktur , şirketler ve organizasyonlar kendi ihtiyaçlarına göre çeşitli ölçülerde paletler kullanmaktadırlar. Fakat bazı palet ölçüleri diğerlerine nazaran oldukça yaygın kullanılmaktadır.

euro palet

euro palet fiyatları

Şimdi Ara