SSS

içindekiler

Palet Nedir?

Yaş ve kuru eşyaların, ürünlerin kolayca taşınması, yüklenmesi ve istiflenmesini kolaylaştıran belirli ölçü ve ebatlarla yapılmış ahşaptan üretilen maddelere palet denir.

Ahşap Palet Fiyatı Nasıl Belirlenir?

İstanbul’da bulunan firmamız 2. el palet fiyatlarını uygun fiyatlara satmaktadır. Palet fiyatlarını belirlerken alacağınız palet adet ve ölçüleri ve kaldırma kapasitesine göre belirlenmektedir. 2. palet satın almak ve fiyatlandırma talebinde bulunmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İkinci El Palet Ölçüleri Nedir?

Euro Palet, Size uygun fiyat garantisi ile ahşap paletler satışı yapmaktayız. kullanacağınız yere ve taşıma kapasitesine göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. İstediğiniz palet ölçü ve ebatlarını ve ne için kullanacağınızı bize mesajla iletirseniz sizlere memnun olacağınız paletleri vereceğimizden emin olabilirsiniz. Euro palet’in standart dış ölçüleri 1.200 mm X 800 mm X 144 mm olarak bilinir. Uygun fiyatlara sıfır ve 2. el euro palet için bize ulaşın.

  • 80×120 orta tip palet
  • 80×120 ince tip palet
  • 100×120 kalın tip palet
  • 100×120 orta tip palet
  • 100×120 ince tip palet
  • 100×120 hammadde paleti

Hangi Paletler satılır?

Bizim paletlerimiz uygun fiyatlara ve kredi kartına taksitle de satılmaktadır. İstediğiniz ölçü ve ebatlarda palet alımı yapmak ve fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun Fiyatlara palet satışı için bizi arayın. İstanbul İstoç’da, Euro palet, ikinci el palet, tahta palet, çam palet, ağaç palet, hurda paletler, ahşap palet satmaktayız. Palet alımı ve satımı yapan firmamız aldığınız paletler kendi araçları ile sizlere kadar ulaştırmaktadır. Sıfır paletler çok kaliteli ve dayanıklıdır. Paletçiler, 2. el paletler ise dayanıklı bir hale getirilmiş sıfır palet yakın bir değerdedir. PALETCİLER, İstediğiniz ölçü ve adetlerde ahşap palet satışımız mevcuttur. Fiyat teklifi almak için bizi arayabilir yada mal atabilirsiniz. İstanbul’da 2. el paletçi olarak sizlere hizmet sunmaktayız.

İkinci El Palet Çeşitleri nelerdir?

80×120 Palet, 100×120 Palet, 114×114 Palet, 110×130 Palet. Tahta palet, çam palet, ağaç palet, cam palet, euro palet, hurda palet, ihracaat paleti vb türlerde palet çeşitleri vardır.

Tahta Palet nereden alınır?

Tahta paletlerimizi, istediğiniz ebatlarda tahta palet alabilirsiniz. Tahta palet standart ölçülerde olan, yük ve eşya taşımanızı kolaylaştıran sıfır ve 2.el olarak elimizde bulunmaktadır. Tahta palet fiyatları, temiz 2.el tahta paletlerimiz bulunmaktadır. Tahta Palet almak için için verilen ilk ölçü uzunlamasına destek olarak konulan boyuna parçanın uzunluğunu , ikinci ölçü ise genişlik ölçüsünü verir. Kare ya da kareye yakın paletlerdeki yükün devrilmeye karşı direnci daha fazladır.

Kimler Palet Satar?

Tahta palet İstanbul, Sizlere ürünlerinizi hızlı yükleme ve istifleme için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Tahta paletler kullanım alanlarına göre çeşitli ebat ve boyutlarda olabilir. Sıfır tahta paletlerimiz mevcut olup ayrıntılı bilgi için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Genel olarak taşıma sektöründe kullanılmaktadır. Tahta paletler Evrensel olarak standartlaştırılmış bir palet ölçüsü yoktur, şirketler ve organizasyonlar kendi ihtiyaçlarına göre çeşitli ölçülerde paletler kullanmaktadırlar. Fakat bazı tahta palet ölçüleri diğerlerine nazaran oldukça yaygın kullanılmaktadır.

Şimdi Ara