Plastik Palet

içindekiler

İkinci El Plastik Palet

plastik-palet-istanbul

Plastik palet, firmamız sizlere hijyenik sıfır veya 2. el plastik paletleri uygun fiyatlara vermektedir. Plastik paletler uluslararası ticarette ahşap ambalaj malzemesi (WPM) olarak geçmektedir.  Uluslar arası,  Euro paletler için belirlenen standartları taşımaktadır. Ahşap Paletlerden daha cazip, bir alternatif olarak plastik paletler benimsenmiştir. Plastik paletlerin yararları dolayısıyla ulaşım ve işçilik maliyetleri açısından daha tasarruflu, kolayca dezenfekte edilmesi, koku, yangın geciktirici direnç, uzun hizmet ömrü, dayanıklılık ve daha iyi ürün koruması  ve ağırlığının hafif olmasıdır.

İstanbul Plastik Palet

İstanbul Plastik Palet yoğunluğu PP ve HDPE için 0.95-0.97 ulaşmasını sağlayan sıkıştırma nedeniyle daha sert bir yapıya sahiptir. Plastik paletler iki farklı kalitelerde mevcuttur. İhracat paletleri son derece kaliteli malzemeler ile üretilmektedir.  Depolarda ağırlıklı olarak kullanılır.  Endüstriyel atıklardan KULLANILAN PLASTİK PALET, PE ve PP içeriği ile üretilmektedir.

plastik-palet-uygun fiyat

Plastik palet ölçüleri

80 x 120 x 17,5 cm, 80 x 120 x 15 cm, 80 x 120 x 14 cm, 80 x 120 x 14,5 cm, 80 x 120 x 16 cm, 80 x 120 x 13 cm, 100 x 120 x 14 cm, 110 x 130 x 15,5 cm vb ölçülerde olabilir. Sizin ihtiyacın olan palet ölçü ve ebatlarını bize ulaşarak bilgisini verebilirseniz en uygun fiyatlar ve üstelik kredi kartlarınıza eşit taksitlerle alabileceksiniz. Sıfır ve 2. el plastik paletlerimiz bulunmaktadır.


plastikpalet-istanbul

 

Plastik palet fiyatları

İkinci el plastik palet almak için bizi arayabilirsiniz. İstanbul^da 2. el plastik palet satışı yapmaktayız. Plastik paletlerin fiyatları alacağınız paletlere göre değişiklik göstermektedir. 

Şimdi Ara