Silivri Palet (2 el palet Silivri)

13 Nisan 2023

ikinci el Palet alım satımı yapmak için bizi arayabilirsiniz. Gelinlikle taşıma sektöründe çok sık tercih edilen ikinci el Palet son yıllarda standart pilot uygulaması adı altında belirli ebatları da kullanılmaya başlanmıştır. Turpal palet adı verilen palet şekli 60 x 80 ile 80 x 120 ebatları arasında satılmaktadır. Silivri’de ikinci el ahşap pelete ihtiyacı olan firmalara e-mail hizmet ve çözümleri sunuyoruz. Eğer Silivri’de bilet almak ve kurumsal bir firmayla çalışmak için EP palet firmasını arayabilirsiniz.

içindekiler

Silivri ahşap palet firması

ikinci el Palet sektörünün öncü temalarından olan firmamız ihtiyaç duyduğumuz her ebatta paletlerin alımını ve satımını yapmaktadır eğer dayanıklı kaldırma kapasitesi yüksek ikinci el ahşap palet almak istiyorsanız bizi arayarak fiyat panelinde bulunabilirsiniz. Firmamız elimizde bulunan ikinci el paletleri alabilir yine EP PALET firması ihtiyaç duyduğunuz paletleri size sökebilmektedir.

Silivri’de Paletçi

Silivri bölgesinde ikinci el tahta palet Euro palet çam palet hurda palet Turpal palet gibi alımlarımız için bizi arayabilirsiniz. Silivri bölgesinden alacağınız paletleri kimleriniz kendi araçları ile size getirebilmektedir.

Silivri’de ahşap palet ihtiyacınız varsa ne kadar hiç firmasını arayarak Veya bize mail atarak fiyatlarını elinde bulunabilirsiniz sizlere aynı gün fiyat ne kadar merkez.