euro palet

Euro Palet

9 Haziran 2020

içindekiler

Euro Palet Firması

İstanbul’da standart euro palet satışı yapmaktayız. İstediğiniz ölçü ve ebatlarda euro palet satışımız vardır. Euro palet nakliyesini İstanbul içinde kendi araçlarımız ile yapıyoruz. 2. el euro palet alım satım için bizi arayabilir, bilgi ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

2. el euro palet satışı

Euro Palet, Size uygun fiyat garantisi ile ahşap paletler satışı yapmaktayız. kullanacağınız yere ve taşıma kapasitesine göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. İstediğiniz palet ölçü ve ebatlarını ve ne için kullanacağınızı bize mesajla iletirseniz sizlere memnun olacağınız paletleri vereceğimizden emin olabilirsiniz. Euro palet’in standart dış ölçüleri 1.200 mm X 800 mm X 144 mm olarak bilinir. Uygun fiyatlara sıfır ve 2. el ruo palet için bize ulaşın. Firmamız ürününüze uygun ve standart ölçülerde euro palet satmaktadır. Euro paletler 2. El çok temiz olarak elimizde bulunmaktadır.

Euro Palet Nedir?

Sıfır Euro Ahşap Palet, ahşap euro palet sıfır veya kullanılmış temiz olarak satılmaktadır. Palet ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizi arayınız. Kredi kartına taksitle euro palet. Sizin ihtiyacın olan palet ölçü ve ebatlarını bize ulaşarak bilgisini verebilirseniz en uygun fiyatlar ve üstelik kredi kartlarınıza eşit taksitlerle alabileceksiniz.

Euro Paletlerin Özellikleri

120×80 cm standart ölçülerdedir. 2. el temiz euro palet satışlarımız vardır. üstelik şimdi kredi kartına özel taksitlerle. temiz, standartlara uygun dayanıklı euro paletler. 80 x 120 x 17,5 cm, 80 x 120 x 15 cm, 80 x 120 x 14 cm, 80 x 120 x 14,5 cm, 80 x 120 x 16 cm, 80 x 120 x 13 cm, 100 x 120 x 14 cm, 110 x 130 x 15,5 cm vb ölçülerde olabilir.

Euro Palet Hakkında bilgiler

İstanbul’da çeşitli ebat ve ölçülerde euro palet satışı yapılmaktadır. Sıfır euro palet ve 2. el euro palet almak ve satmak için bizimle iletişime geçebilir fiyat talebinde bulunabilirsiniz. EURO PALET SATAN firmamız sizlere dayanaklı ve kaliteli 2. el euro paletler vermektedir. Uygun fiyatlara euro paletler satılmaktadır. Şimdi kredi kartınıza taksitle veya toplu alımlarda vadeli olarak palet almanız mümkün. 2 el euro palet satan firmalar; ikinci el euro palet almak ve fiyatlandırma için bize mesaj atabilir arayabilirsiniz.